Producenci
O nas

Podobno od małego zasiewaliśmy wszędzie ciekawość, a zielony kolor stał za nami murem. Mieliśmy też wiele wspólnego z roślinami; na przykład tak jak one, musieliśmy się porządnie wyszumieć. I już jako młodzi ludzie betonowe ściany, postanowiliśmy wysłać na zieloną trawkę.

Kwiaty były z nami od zawsze. Takie o dekoracyjnym ulistnieniu, które pięły się do góry. I takie o atrakcyjnym pokroju, które łagodnie ulegały metamorfozie. Były też takie pachnące i wdzięczne, i cudownie było obserwować jak przyroda budzi się do życia i jak kwiaty nadstawiają słońcu listki. Zgodnie z zasadą, że jeden kwiatek wiosny nie czyni, zazieleniliśmy swoją przestrzeń.

Kwiaty zakorzeniły się na dobre w naszych sercach. W umysłach pojawiła się za to inspirująca koncepcja, która niebawem zaistniała. Dokładnie tak powstał Kwietnik; pewny interes społeczny. Z pasji, miłości i nigdy niesłabnącego zaangażowania.
Zapragnęliśmy wpuścić przyrodę i niebanalny design do rozmaitych wnętrz i tym samym popełnić rewitalizację przestrzeni. Tak. Tej międzyludzkiej też.

Wszechświat się rozszerzył. Połączyliśmy zieleń roślin z naturalnymi materiałami aranżacyjnymi. W działalności i dążeniu do celu stale przyświeca nam nurt biophilic design, który umożliwia stworzenie pachnącej naturą firanki oraz genialnie przywraca więź z naturą. Z naszą pomocą rośliny tworzą cudowny związek z architekturą, a zieleń przyjmuje każdą przestrzeń. Serio!

Kwietnik jest oazą dla tych, którzy miłość do roślin uprawiają naturalnie. Dla tych, którzy rzeźbę swojego wnętrza pragną uzupełnić masą zieleni.
W ofercie znajdują się efektowne doniczki, osłonki, kwietniki i makramy. Słowem; wszystko co pozwoli Twoim roślinom żyć jak w bajce. Chodź do nas a razem stworzymy wyjątkową instalację artystyczną.

Powrót do natury jest doskonałym sposobem na odpoczynek od zgiełku i nowoczesnych technologii. Pozwól zatem wedrzeć się kwiatom do domu i zapewnij należytą oprawę. Do zobaczenia wkrótce!

Kwietnik.pl jest pierwszą w Polsce platformą typu marketplace - połączenie serwisu aukcyjnego (Allegro) z serwisem ogłoszeniowym (OLX).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl